6 Μαρτίου, 2024

Forward Green & Renewable EnergyTech EXPO II Invitation-FREE-PASS

Αγαπητοί,

Στο πλαίσιο της 2ης Διεθνούς Έκθεσης Κυκλικής Οικονομίας Forward Green και της Διεθνούς Έκθεσης για την Πράσινη και Έξυπνη Ενέργεια Renewable EnergyTech, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι παρέχουμε στο σύνολο των φοιτητών (προπτυχιακών και μεταπτυχιακών σπουδών) των ιδρυμάτων της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ελεύθερη πρόσβαση καθ’όλη τη διάρκεια του εκθεσιακού διδύμου και συγκεκριμένα 7-9 Μαρτίου στο εκθεσιακό κέντρο Θεσσαλονίκης. Για την ελεύθερη είσοδο στις εκθέσεις οι φοιτητές του εκπαιδευτικού ιδρύματός σας μπορούν να επιδεικνύουν το pass το οποίο επισυνάπτουμε στο παρόν μήνυμα. Για τον λόγο αυτό σας παρακαλούμε να προωθήσετε το παρόν μήνυμα στη βάση των φοιτητών σας. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων και είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση. Εάν επιθυμείτε περεταίρω πληροφορίες προκειμένου να εγκρίνετε την προώθηση στα email της εκπαιδευτικής σας κοινότητας μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Με εκτίμηση,
Κατερίνα Μπενάκη